לוגו בנג׳ו 0543128112
fb.svggplus.svglinkdin.svg

Pixate ״פיקסיט״ היא תוכנה חינמית שמאפשרת למפתחים ומעצבים לממש הכי קרוב למציאות את הרעיון, ההתנהגות והאנימציה של האפליקציות שהם מתכננים, מפתחים ומעצבים.

באמצעות ״פיקסיט״ ניתן להציג ״פרוטוטייפ״ (אב-טיפוס) של אפליקציות מובייל שמותאמות למערכות ההפעלה אנדרואיד ו-IOS של אפל, הפרוטוטייפ בעצם נותן חוויה הכי קרובה למציאות של אופן השימוש, האנימציות וההנתהגות של האפליקציה לפני פיתוח סופי. ממש כמעט כאילו הייתם באמת משתמשים באפליקציה.

 צילום מסך של התוכנה פיקסיט

צילום מסך של התוכנה פיקסיט

הרבה אנשים שאלו אותי אם זה בעצם ״מוקאפ״ לאפליקציה, בגדול זה כמו מוקאפ אבל באמצעות פיקסיט אפשר באופן פשוט רק להראות את חווית המשתמש והאנימציות שתרצו להמחיש ללקוח ולמפתחים, בגדול אין חובה ליצור את כל המוקאפ של האפליקציה על הפיקסיט אלה רק מספר מקטעים/עמודים באפליקציה שההתנהגות והאנימציה בהם חשובה לחווית המשתמש.

כל מעצב יודע כמה זה קשה להמחיש ללקוח ובמיוחד למפתחים את ההתנהגות הסופית של האיפיון/רעיון שהם שואפים להגיע אליו במוצר הסופי ואפילו אם איפיינתם הייטב את המוצר בתוכנה אחרת כמו ״אקשור״ למשל אז המוקאפ נראה חסר חיים לעומת החוויה שפיקסיט מאפשר להמחיש.

לאחרונה גוגל רכשה את חברת פיקסיט ובעצם פתחה את התוכנה בחינם לכולם, תודה גוגל.

 צפו בסרטון טוטוריאל לדוגמה


באתר פיקסיט יש המון טוטריאלים לשימוש בפיקסיט וגם דוגמאות לפרוטוטייפים מעולים.

לאתר Pixate

ben korenבן קורן

נעים מאוד, אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם רוצים לדעת מי אני?, את דרכי בעולם ה-WEB התחלתי בשנת 2006 וצברתי ניסיון רב בשלל תחומים בעולם ה-WEB והעיצוב הדיגיטלי.

עוד משהו שתרצו לדעת עלי ? אני אוהב מדע בדיוני, קומיקס, פנטזיה, מנגה, אנימה, משחקי מחשב ובעלי חיים.

תפקיד נוכחי: UI/UX Frontend Developer & Designer / Web Accessibility Consultant at Ness Technologies

 
המשך למטה

מומחיות

10 שנות ניסיון עם מגוון סוגי לקוחות, מבעלי מקצוע במגזר הפרטי ועד לחברות גדולות ואירגונים אשר חישלו אותי במתן פתרונות במגוון תחומים בעולם הדגיטלי.

mitug_ve_itzuv_142x142.svg

מיתוג ועיצוב לדיגיטל.

ליווי לקוחות החל מהשלב הראשון בו נבחר הקונספט המיתוגי שינחה את המשך עבודת עיצוב התדמית הויזואלית בהתאם לקהל היעד ועד לשלב בו יוטמעו כל החומרים הויזואלים באתר האינטרנט ושאר המוצרים של הלקוח בהם נדרש מיתוג.

tiknun_ve_bniyat_atarim_142x142.svg

תכנון ובניית אתרים.

תכנון אתרים לאחר הבנת הצרכים שאיתם אתכנן עבורכם את מפת האתר שעתיד להיבנות, מחקר שוק אודות המתחרים והקמה של אתר עם מערכת לניהול תוכן בו ניתן יהיה לעדכן תוכן חדש בהמשך הדרך.

niul_atarim_and_tec_142x142.svg

ניהול אתרים וטכנולוגיה.

ניהול אתרים עבור הלקוח, הזנת תכנים ועדכון תמונות בהתאם לרוח המיתוג של העסק, חיבור האתר לרשתות חברתיות ולקמפיינים בגוגל או פייסבוק, גיבוי, מעקב, תחזוקה ושדרוג גרסאות לצורך שמירה על אבטחת המידע.

בואו ניהיה בקשר!

אם הגעתם לפה זה סימן שכבר הכרנו, צריכים ייעוץ בעולם הדיגיטלי או בקשה לפוסט, צרו איתי קשר עכשיו!

phone iconטל׳: 054-312-8112

email ben@benjo.co.il

location iconשפינוזה 31, תל-אביב

שם מלא:

בבקשה הזן את שמך המלא!

טלפון:*

יש להזין מספרים בלבד!

אימייל:*

נא להזין כתובת מייל תקנית

הודעה:

Invalid Input

© כל הזכויות שמורות | Design by Ben Koren