לוגו בנג׳ו 0543128112
fb.svggplus.svglinkdin.svg

יום ג׳ומלה 2015 בקמפוס גוגל תל אביב, כמו בכל שנה למערכת ניהול התוכן ג׳ומלה יש יום מיוחד שבה טובי המוחות בקהילה מתכנסים כדי לספר על טכנולוגיות חדשות בתחום ההרחבות של הג׳ומלה או לחלוק חוויות שימוש עם הרחבות כאלו או אחרות, כמו גם מתן טיפים בכל הקשור ל-SEO ואבטחת אתרי ג׳ומלה.

השנה החלטתי להגיע וגם לתעד את ההרצאות עד כמה שניתן, הכנתי פלייליסט מסודר ביוטיוב כדי שיהיה נוח לצפות בהרצאות.

ההרצאות השנה היו בנושאים, SEO, קידום אתרי ג׳ומלה, אופטימיזציה לאתרי ג׳ומלה, היה הסבר מעניין על איך עובד JED ומה זה בעצם JED שזה קטגוריית ההרחבות של ג׳ומלה, אבטחת אתרי ג׳ומלה ואתרים באופן כללי, נגישות אתרים על-ידי טוביה שיינפילד ג׳ומלאי ותיק וגם הסברים על פיתוח מודולים ופלגינים על-ידי מפתחים מומחים כמו אביחי מוזס ואיתמר אלהרהר, כמו כן בהרצאה הגיעו גם אנשים עם רעיונות ליזמות של פיתוח Back End יחודי משלהם לג׳ומלה ועד לרעיונות לאתרים שיושמו על ג׳ומלה כמו אתר לתרומות לבית הכנסת...

צפייה מהנה:

ben korenבן קורן

נעים מאוד, אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם רוצים לדעת מי אני?, את דרכי בעולם ה-WEB התחלתי בשנת 2006 וצברתי ניסיון רב בשלל תחומים בעולם ה-WEB והעיצוב הדיגיטלי.

עוד משהו שתרצו לדעת עלי ? אני אוהב מדע בדיוני, קומיקס, פנטזיה, מנגה, אנימה, משחקי מחשב ובעלי חיים.

תפקיד נוכחי: CSS/HTML Architect Expert - UI/UX Developer at Overwolf

 
המשך למטה

מומחיות

+10 שנות ניסיון עם מגוון סוגי לקוחות, מבעלי מקצוע במגזר הפרטי ועד לחברות גדולות ואירגונים אשר חישלו אותי במתן פתרונות במגוון תחומים בעולם הדגיטלי.

mitug_ve_itzuv_142x142.svg

מיתוג ועיצוב לדיגיטל.

ליווי לקוחות החל מהשלב הראשון בו נבחר הקונספט המיתוגי שינחה את המשך עבודת עיצוב התדמית הויזואלית בהתאם לקהל היעד ועד לשלב בו יוטמעו כל החומרים הויזואלים באתר האינטרנט ושאר המוצרים של הלקוח בהם נדרש מיתוג.

tiknun_ve_bniyat_atarim_142x142.svg

תכנון ובניית אתרים.

תכנון אתרים לאחר הבנת הצרכים שאיתם אתכנן עבורכם את מפת האתר שעתיד להיבנות, מחקר שוק אודות המתחרים והקמה של אתר עם מערכת לניהול תוכן בו ניתן יהיה לעדכן תוכן חדש בהמשך הדרך.

niul_atarim_and_tec_142x142.svg

ניהול אתרים וטכנולוגיה.

ניהול אתרים עבור הלקוח, הזנת תכנים ועדכון תמונות בהתאם לרוח המיתוג של העסק, חיבור האתר לרשתות חברתיות ולקמפיינים בגוגל או פייסבוק, גיבוי, מעקב, תחזוקה ושדרוג גרסאות לצורך שמירה על אבטחת המידע.

בואו ניהיה בקשר!

אם הגעתם לפה זה סימן שכבר הכרנו, צריכים ייעוץ בעולם הדיגיטלי או בקשה לפוסט, צרו איתי קשר עכשיו!

phone iconטל׳: 054-312-8112

email ben@benjo.co.il

location iconשפינוזה 31, תל-אביב

שם מלא:

בבקשה הזן את שמך המלא!

טלפון:*

יש להזין מספרים בלבד!

אימייל:*

נא להזין כתובת מייל תקנית

הודעה:

יש להזין הודעות בעברית בלבד

© כל הזכויות שמורות | Design by Ben Koren